Saglabāt

Jūs tagad pametat mājas lapu www.dzemdesmioma.lv. Saites uz citām tīmekļa vietnēm tiek nodrošinātas kā resurs mūsu apmeklētājiem.

Gedeon Richter neuzņemas atbildību par citu tīmekļa vietņu saturu.

15b5fdc13c
/wp-admin/options-general.php?page=emc2-popup-disclaimer%2Femc2pdc-admin.php
025a0d3ec6
4317
1
APSTIPRINĀT
NORAIDĪT
https://pacientiem.dzemdesmioma.lv/
shortcode_only
1
1

TIKAI VESELĪBAS APRŪPES SPECIĀLISTIEM

Šajā tīmekļa vietnē ietvertā informācija ir paredzēta veselības aprūpes speciālistiem.

Lai apstiprinātu, ka esmu veselības aprūpes speciālists, nospiediet pogu “APSTIPRINĀT”

APSTIPRINĀT NORAIDĪT

Par Gedeon Richter

Viens no lielākajiem starptautiskajiem farmācijas uzņēmumiem Austrumeiropā

Gedeon Richter

Inovatīvs, uz pētniecību un attīstību orientēts farmācijas uzņēmums

Gedeon Richter apmeklējiet korporatīvo mājas lapu

Par Gedeon Richter

Gedeon Richter Plc ar centrālo mītni Ungārijā ir viena no lielākajām farmaceitiskajām multinacionālajām kompānijām Centrālajā un Austrumeiropā, kura paplašina savu darbību un tiešu klātbūtni ginekoloģijas jomā Rietumeiropā. Ar misiju uzlabot cilvēku dzīves kvalitāti kompānijas mērķis ir nodrošināt sabiedrību ar pieejamiem un moderniem medikamentiem.

112 gadu kompānija, pārstāvēta vairāk nekā 30 valstīs

Richter_portre1-150x150

Bija 1901.gads, kad kompānijas dibinātājs, farmaceits Gedeons Rihters ieguva licenci ražot zāles. Viņš nopirka „Sas” aptieku, kura vēl šobaltdien pieder un kuru uztur kompānija, lai sāktu maza mēroga farmaceitisko ražošanu. Jaunais farmaceits vienmēr pamanīja un izmantoja jauno iespēju priekšrocības, pievērsa lielu uzmanību inovācijām, produktu kvalitātei un starptautiskajām saiknēm. Šodien kompānija Gedeon Richter ir pārstāvēta vairāk nekā 30 valstīs, pateicoties jaunām ražotnēm, 30 pārstāvniecībām, trīsdesmit piecām tirdzniecības filiālēm un vairumtirdzniecības kopuzņēmumiem.

Patentbrīvu zāļu attīstība un ķīmiskie procesi, kā arī biotehnoloģija

labo richter

Jau kopš kompānijas dibināšanas Richter stratēģijā inovācijas ir noteicošais elements. Šodien Ungārijas kompānija ar 1000 pētnieku spēcīgu pētījumu un attīstības komandu ir lielākais tāda veida centrs Centrālajā un Austrumeiropā. Oriģinālizpētē kompānija fokusējas uz CNS saslimšanām, galvenie klīnisko pētījumu mērķi ir šizofrēnijas, trauksmes, hronisku sāpju un depresijas, kā arī labdabīgu ginekoloģisku simptomu ārstēšana. Richter darbojas arī patentbrīvu zāļu, ķīmisko procesu, ka arī biotehnoloģijas jomās. Salīdzinājumā ar citām kompānijām Centrālajā un Austrumeiropā Richter atvēl pētniecībai un attīstībai lielāko procentu, vidēji 10%, no ienākumiem.

Produktu portfeļa paplašināšana

Richter zīmols pasaulē ir plaši atpazīstams. Richter grupa ražo 200 farmaceitisko produktu vairāk nekā 400 zāļu formās. Produktu portfelis aptver gandrīz visas svarīgākās terapeitiskās jomas, tai skaitā ginekoloģiju, centrālo nervu sistēmu un kardioloģiju. Starptautiski atzītā pieredze steroīdu hormonu ražošanā ļāvusi Richter kļūt par pasaules līderi ginekoloģijas jomā. Turklāt biotehnoloģijas ražotnes, tostarp jauna ražotne Ungārijā, veicina kompānijas produktu portfeļa paplašināšanos ar medikamentiem ar augstu pievienoto vērtību.

Par Richter un PregLem SA

Richter pilnībā piederošs meitas uzņēmums PregLem Holding SA ir Šveices biofarmaceitisks zāļu ražotājs, kurš atrodas Ženēvā. Tā darbības mērķis ir jaunas klases medikamentu sieviešu reproduktīvajai veselībai attīstība un komercializācija.

2012.gada februārī PregLem nāca klajā ar PEARL I un II pētījuma pilniem rezultātiem par ulipristāla acetāta (Esmya®) izmantošanu vidēji smagu līdz smagu dzemdes miomu simptomu ārstēšanai pirms ķirurģiskas operācijas pieaugušām sievietēm reproduktīvajā vecumā.

Turpmākajos mēnešos kompānija aizpildīja nepieciešamo dokumentāciju Eiropas Komisijas sākotnējās tirdzniecības atļaujas saņemšanai, kura tika arī piešķirta.

2015.gada maijā Gedeon Richter Plc paziņoja, ka Eiropas Komisija devusi atļauju sākotnējās indikācijas pagarinājumam – apstiprinājumu dzemdes miomu intermitētai ārstēšanai ar Esmya® 5mg ilgtermiņā.
2015.gada 23.maijā Eiropas Komisijas lēmumam sekoja arī pozitīvs viedoklis no Eiropas Zaļu aģentūras (EMA) Cilvēkiem paredzēto zāļu komitejas (CMPH), un tas ir piemērojams visās Eiropas Ekonomiskās zonas dalībvalstīs.

Šis apstiprinājums sievietēm paver dzemdes miomu ārstēšanās iespējas ilgtermiņā, kā arī iespēju iztikt bez ķirurģiskas operācijas.

Apstiprinājums balstīts uz diviem ilgtermiņa fāzes III pētījumu, PEARL III pagarinājuma un PEARL IV secinājumiem, kuros piedalījās attiecīgi 132 un 451 pacientes. Abi pētījumi tika veikti, lai izvērtētu ulipristāla acetāta (Esmya®) efektivitāti un drošumu ārstējot dzemdes miomas ilgtermiņā.

Apmeklēt Gedeon Richter korporatīvo mājas lapu